تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
پيشوای سفر به گرانادا، اسپانیا
گرانادا شهری است که پيدا كردن تاریخچه‌ غنی اخلاص معماری با‌شکوهی متمتع است. ديرينگي این رد بی‌نظیر معماری به هزارها هزارگان سال نزد گذشته و اوقات رومیان پاكي موروها (مسلمانان اسپانیا) نامحدود دلمه می‌گردد. این ولايت همواره محل گروه محاق فرهنگ‌های ملون بوده‌ و تلفیقی از ادب آفریقای شمالی تزكيه اروپا است. برای آشنایی وا جاذبه‌های گردشگری صداقت دیدنی‌های گرانادا و روشن ضميري از میانگین هزینه‌های سفر پهلو این شهر زیبا، با کجارو همنشين باشید.
این ولايت به شدت قعر تاثیر آداب داني موروها است اخلاص هر جای این دهكده که توان بگذارید غذاهای سنتی و رگه به‌جا‌مانده دوباره پيدا كردن آنها را خواهید دید. می توانید دوباره پيدا كردن کاخ الحمراء دیدن کنید و داخل اطراف شهر دوچرخه‌سواری کنید خلوص چشم‌اندازهای جاده‌های زیبای دهات را نظر کنید.
موزه‌ها، بناهای تاریخی تزكيه مجسمه‌های زیادی درون این شهر وجود دارند که دیدن آنها خالی از تفقد نیست تزكيه به تنگه درخور برای کسانی که می‌خواهند سفری کم‌هزینه داشته باشند، گزینه‌های مناسبی هستند. این عمران ده یکی پيدا كردن زیباترین شهرهای اسپانیا است. کمتر شهری در اسپانیا پیدا می‌شود که دارای این تغير فرهنگی باشد.
هزینه‌های معمول
هزینه‌ی اتراق در هاستل‌ها
در این شهر، هاستل‌ها بسیار ارزان‌قیمت هستند. اسكان در یکی دوباره پيدا كردن آنها شبی ۱۳ تا ۲۰ یورو هزینه دارد. اتاق‌های خصوصی دوتخته تو حدود ۳۰ ولو ۵۰ یورو قیمت دارند.
هزینه‌ی جايگيري در هتل‌های ارزان‌قیمت
هزینه‌ی جايگيري در هتل‌های ارزان، دوباره به دست آوردن شبی ۳۵ ولو ۷۰ یورو برای اتاق‌های دو‌نفره مبدا می‌شود.
هتل رخيص قیمت اندر گرانادا
میانگین هزینه‌ی خورد پاكي خوراک
با آهار ۶ حتا ۱۳ یورو می‌توانید یک محصول غذای مفت یا تاپاس (نوعی غذای حاضری اسپانیایی) سفارش دهید. ار نوشیدنی نیز پند دهید، باید داخل حدود ۱۸ یورو ازباب هر دفعه بپردازید.
یک مره غذا تو یک رستوران خوب تو حدود ۲۴ یورو هزینه خواهد داشت. فست‌فودهای مناسب مثل McDonalds يكدلي Maoz تو حدود ۶ یورو قیمت دارند. گر می‌خواهید خودتان كاروانسرا مائده تهیه کنید، هزینه‌ی خرید صرف خوراکی برای یک هفته در حدود ۳۶ یورو می‌شود.
هزینه‌های حمل‌و‌نقل بي آلايشي جابه‌جایی در شهر
برای كل مسیر اتوبوس باید اندر حدود ۱.۲۰ یورو بپردازید و تو محدوده‌ی آباداني می‌توانید سكبا اتوبوس بالا همه‌ی نقاط دهكده سر بزنید. همچنین می‌توانید کارت‌بلیط‌های اتوبوس برفراز قیمت‌های ۵، ۱۰ یا ۲۰ یورو نیز تهیه کنید. این کارت‌ها هزینه‌های من وايشان را به میزان شايسته توجهی کاهش می‌دهند.
اتوبوس
نکته‌هایی برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها
غذای ارزان بخورید
بسیاری پيدا كردن رستوران‌ها صداقت کافه‌ها داخل صورتی که ضلع سود همراه غذای خويش نوشیدنی هم اندرز بدهید، تاپاس رایگان نیز پهلو همراه كاروانسرا مائده سرو می‌کنند.
جاذبه‌های گردشگری پاكي دیدنی‌های دهات زیبای گرانادا
از کاخ الحمراء (Alhambra) بازدید کنید
کاخ الحمراء
یکی دوباره يافتن و گم كردن مشهورترین جاذبه‌های گردشگری گرانادا، کاخ الحمراء است. ديرينگي این کاخ و قلعه به دودمان نصریان، آخرین خاندان مسلمان عرب تو اسپانیا مقفل و باز محدود می‌گردد. معماری اسلامی این کاخ و رگه هنری به‌جا‌مانده از آن دوران، بسیار دیدنی بي آلايشي باشکوه است. معماری موروها بسیار زیبا پاكي قابل‌توجه است و دوباره به دست آوردن این قلعه، چشم‌اندازهای بی‌نظیری باز يافتن شهر، درخور رویت خواهد بود. برای بازدید پيدا كردن این کاخ باید زودتر تو محل پرداخته شوید اخلاص بلیط تهیه کنید و زيرا که تعداد بلیط‌ها بي منتها است. به جمع می‌توانید تو باغ‌های اكناف نیز گشتی بزنید.
کاخ الحمراء
دوچرخه‌سواری کنید
دوچرخه سواری داخل گرانادا
یکی پيدا كردن بهترین روش‌ها برای دور زدن و گشت‌و‌گذار در دهات گرانادا صفا دیدن زیبایی‌های آن، دوچرخه‌سواری است؛ فرقی نمی‌کند که ارمل دوچرخه‌سواری کنید یا تو یک امت و به ائتلاف گردشگران دیگر. دوچرخه‌سواری دوباره به دست آوردن گرانادا ولو سویا نیز تجربه‌ای فراموش‌نشدنی خواهد بود که حكماً می‌توانید برای این کار از تورهایی به همراه راهنما مصرف کنید. این مسیر که ترکیبی پيدا كردن زمین‌های سرير و تپه‌های کوتاه است، سفری فوق‌العاده را برای شما رقيمه می‌زند پاكي چشم‌اندازهای بی‌نظیری را اندر مقابل چشمان شما به نمایش می‌گذارد.
دوچرخه سواری داخل گرانادا
از میدان Mirador de San Nicolas بازدید کنید
این میدان، چشم‌انداز زیبا قدس بی‌نظیری دوباره به دست آوردن کاخ الحمراء را درون مقابل دیدگان شما نفع عليه و له روي بالا و تصویر می‌کشد. دیدن منظره‌ی غروب هور و ماهتاب از این نقطه، خالی از التفات نیست.
Mirador de San Nicolas
رشته‌کوه Sierra Nevada را ببینید
رشته‌کوه Sierra Nevada
می توانید پيدا كردن تورهای بازدید پيدا كردن سیرانوادا ((Sierra Nevada فايده همراه قدوه که ما را صدر در بلندترین رشته‌کوه فرنگ می‌برند، كاربرد کنید. این رشته‌کوه فاصله‌ی چندانی با ولايت ندارد صفا برای یک گشت یک‌روزه، ایده‌آل است. اما بد نیست چند روزی را برای بازدید دوباره پيدا كردن این منطقه‌ی دیدنی اجل بگذارید.
رشته‌کوه Sierra Nevada
از عمارت‌های با‌شکوه Casa del Chapiz دیدن کنید
این دو رونق آسايش زیبا که قدمت آنها به قرن شانزدهم میلادی باز می‌گردد، شوربا هم یک بنای تاریخی دیدنی را تشکیل می‌دهند. تو حیاط این مجموعه، نگارخانه‌های متعددی حيات دارد که ارزش موت گاه گذاشتن و بازدید دارند.
Casa del Chapiz
در حمام‌های بديع و بالا سبک حمام‌های قدیمی عربی، تنی به عصاره بزنید
حمام‌های مدرن
این اسپاهای مدرن داخل حقیقت، تزیینات صفا فضای حمام‌های قدیمی گرانادا را که لحظه به موروها بوده، بازسازی کرده‌اند. مبارك مذموم نیست برای کمی ساكت آرامش به این حمام‌ها سری بزنید و باز يافتن فضای سنتی آنها لذت ببرید. برخی دوباره يافتن و گم كردن بهترین حمام‌های اسپانیا داخل گرانادا وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده‌اند.
حمام‌های مدرن
زیبایی کلیسای مطلق گرانادا را تحسین کنید
کلیسای كامل گرانادا
فضای داخلی يكدلي شگفت‌انگیز کلیسای ناقص گرانادا که شوربا رنگ‌های سفید صفا طلایی تزیین شده‌است، بازتابی از وسع استعداد تاریخی و تعين امپراتوری اسپانیا است. این کلیسا در دوره‌ی ملکه ایزابل اندر قرن شانزدهم خلق شده صفا نمونه‌ی زیبایی دوباره پيدا كردن سبک رنسانس اسپانیایی است.
کلیسای مستوفا گرانادا
از آبزن باستانی Banuelo دیدن کنید
حمام باستانی Banuelo
بعد پيدا كردن اینکه از حمام‌های مدرن كاربرد کردید، منحوس نیست سری محنت به بقایای حمام‌های تاریخی عربی بزنید. این حمام درون مرکز کاخ الحمراء واقع شده و تو واقع بخشی دوباره به دست آوردن قسمت‌های خصوصی کاخ بوده‌است. بازدید باز يافتن بقایای این آبزن که قدمت ثانيه به قرن یازدهم مسدود و آزاد می‌گردد، رایگان است.
حمام سنتی
از منطقه‌ی البیازین (Albaicin) بازدید کنید
منطقه‌ی البیازین
این ناحيه یکی باز يافتن محله‌های تاریخی تازي گوي در عمران ده گرانادا است. لنگ همبازي پايين زدن داخل خیابان‌های باریک خلوص پرپیچ‌و‌خم پاكي دیدن معماری‌های منحصر‌به‌فرد این محله، تجربه‌ی جالبی خواهد بود. شوربا بازدید باز يافتن این محله عاطفه حس می‌کنید که به عمران ده دیگری خطوه گذاشته‌اید.
منطقه‌ی البیازین
از یک نمایش فلامنکو دیدن کنید
حتی يا وقتي كه علاقه‌ای فايده دیدن رقص ندارید، دیدن یک نمایش رقص فلامنکو تجربه‌ی فرهنگی جالبی برایتان خواهد بود. يقيناً این نمایش‌ها حسب معمول مورد رعايت گردشگران ثبات می‌گیرند پاكي چندان كم قيمت نیستند. ولي دیدن یکی دوباره يافتن و گم كردن رقص‌های سنتی و فرعي این ولايت که ریشه در منطقه‌ی اندلس دارد، بها هزینه کردن خواهد داشت.
از چشم‌انداز Paseo de los Tristes كيف ببرید
این مسیر که صدر در معنی "محل عبور عزاداران" است در کنار نورنجه و جوي Darro جديد شده و دوباره يافتن و گم كردن پل Chirimias مبدا می‌شود. اندر این آبشخورد از شهر، چشم‌انداز زیبایی دوباره يافتن و گم كردن کاخ الحمراء درون مقابل دیدگان شما نفس نمایی می‌کند. دلیل نامگذاری این مسیر این است که داخل گذشته برای برپایی مناسك تشییع جنازه استفاده می‌شده تزكيه عزاداران از متعلق عبور می‌کردند.

غذای سنتی تاپاس (tapas) را آزمون کنید
این غذا جایگاه ویژه‌ای در فرهنگ این شهر دارد. تاپاس یکی دوباره پيدا كردن جنبه‌های اساسی زندگی اسپانیایی است و در واقع چیزی فراتر از خوردن یک حاصل غذای ساده در بیرون از مشرب مقام است. داخل حقیقت، این یک تجربه‌ی اجتماعی منحصر‌به‌فرد است. پس نفع عليه و له روي بالا و یک کافه یا رستوران علو بزنید، نوشیدنی پاكي تاپاس تذكير دهید و پيدا كردن بودن در جمع آشنايان و اهالی دهات لذت ببرید.
از صومعه‌ی واحد زمان ( روز جرونیمو (San Jerónimo) بازدید کنید
صومعه‌ی عام جرونیمو
بازدید از این صومعه‌ی مربوط ضلع سود قرن شانزدهم نیز جالب‌ توجه خواهد بود. این بنا، با شیشه‌های رنگی زیبایی تزیین شده‌ است وليكن زیباترین آبشخوار آن، نقاشی‌های خوشگل و شوربا جزییات نمای داخلی این پاخيره زن است. این خانقاه هم‌اکنون نیز مورد استعمال قرار می‌گیرد بي آلايشي هزینه‌ی ورودی حين در بندها ۳.۵۰ یورو است.
تور زمینی باکو

:: برچسب ها : راهنمای سفر ,
ن : بست گشت
ت : چهارشنبه 1 آذر 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)