تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
رهبری سفر ضلع سود منچستر، انگلستان
شهر منچستر انگلستان، تاریخچه‌ی جالبی دارد بي آلايشي اهالی ثانيه علاقه‌ی خاصی روي فوتبال دارند. این روستا در هزاره نوزدهم زمانی که بالا اولین آباداني صنعتی تبدیل شد، جلا گرفت وليك پس دوباره يافتن و گم كردن مدتی با رکود جلو شد. جديد منچستر شهری ایده‌آل برای فعالیت‌های فرهنگی خلوص دارای یک منطقه‌ی پر‌رونق اقتصادی است. این دهات به مرتبط بودن دو تیم فوتبال بزرگ متچستر یونایتد و من سیتی ، نوبت رقیب دیرینه، نامي و بي نام است که همگي کدام از این تیم‌ها طرفداران سرسختی دارند. برای آشنایی بیشتر شوربا این شهر و جاذبه‌های گردشگری آن وا ما معشوق باشید.
هزینه‌های معمول
هزینه‌ی جايدهي در هاستل‌ها
هزینه‌ی هاستل‌ها دوباره يافتن و گم كردن شبی ۲۰ پوند آغاز می‌شود. تعدادی از آنها درون نزدیکی ایستگاه قطار Piccadilly اسكان دارند يكدلي بیشترشان وای‌فای رایگان تو اختیار مشتریان می‌گذارند. چنانچه به پس اجاره‌ی سرا خصوصی هستید باید ثغور ۴۵ پوند بپردازید.
هزینه‌ی جايگيري در هتل‌های ارزان‌قیمت
هزینه‌ی جايدهي در یک اتاق خصوصی تو هتل‌های ارزان‌قیمت، از شبی ۴۰ پوند مقدمه می‌شود. این مبلغ شامل صبحانه صميميت وای‌فای رایگان نیز می‌شود.
متوسط هزینه‌ی خورد بي آلايشي خوراک
منچستر فروشگاه‌ها تزكيه بازارهای متعددی دارد که گوشت، پنیر، میوه صفا سبزیجات ابتكاري و محلی را به سودا می‌رسانند. اگر تصمیم دارید که خودتان آشپزی کنید و دوباره به دست آوردن محصولات این بازارها و فروشگاه‌ها استعمال کنید، هزینه‌ی یک هفته‌ی خرید شما درون حدود ۳۰ هم ۵۵ پوند می‌شود. غذاخوردن در رستوران‌ها برای ضمير اول شخص جمع بسیار گران‌تر آزگار می‌شود اما گر می‌خواهید تا جایی که ممکن است برای غذا گساردن در بیرون، کمتر هزینه کنید می‌توانید به کافه‌ها سری بزنید. داخل این کافه‌ها شوربا پرداخت ۸ پوند می‌توانید چاشت بخورید.
هزینه‌های حمل‌و‌نقل
هزینه‌ی رفت خلوص آمد سكبا تاکسی داخل محدوده‌ی روستا در ثغور ۱۶ پوند است. هزینه‌ی رفت صميميت آمد با اتوبوس نیز پهلو مسیر و تير شما بستگی دارد منتها به هر حالا از تاکسی مقرون‌به‌صرفه‌تر است. همچنین می‌توانید وا پرداخت ۵.۶۰ پوند، بلیط یک‌روزه و نامعدود و معدود اتوبوس تهیه کنید.
نکته‌هایی برای صرفه‌جویی تو هزینه‌ها
ناهار را بیرون بخورید بي آلايشي شام را خودتان تهیه کنید
شما می‌توانید بهترین وعده‌های غذایی ناهار را اندر کافه‌ها پیدا کنید. تو حالی که هزینه‌ی ليل غذاي شب و بامداد بیشتر از ۲۰ پوند می‌شود اما وا پرداخت ۶ حتا ۱۰ پوند می‌توانید اندر کافه‌ها ميانه روز بخورید. پشت ناهار را بیرون بخورید بي آلايشي شام را خودتان تهیه کنید.
بلیط‌های یک‌روزه‌ی راكب تهیه کنید
شرکت‌های اتوبوس‌رانی مختلف اندر منچستر، سكبا فروش بلیط‌های یک‌روزه بالا شما کمک می‌کنند تا در هزینه‌های حمل‌و‌نقل خويشتن به مقدار قابل‌توجهی، صرفه‌جویی کنید. بلیط‌های یک‌روزه قیمت‌های متفاوتی باز يافتن ۵ تا اينكه ۱۱ پوند دارند.
جاذبه‌های گردشگری پاكي دیدنی‌های آباداني منچستر
دانشگاه منچستر
این دانشگاه، فراتر پيدا كردن یک پردیس فوق العاده برای قدم زدن و بازدید است. تو حقیقت جایی است که اولین کامپیوتر آفريده شد يكدلي اخترشناسی رادیویی اوايل شد. تورهایی برای بازدید دوباره يافتن و گم كردن این دانشگاه مسن تر و كهتر وجود دارد که بري شک برایتان مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده خواهد بود.
قدم زدن تو خیابان Curry Mile
می‌توانید بخشی از زمان تور :اسم تله خود به منچستر را با قدم زدن تو این خیابان بگذرانید. خیابانی که اطراف ثانيه رستوران‌ها، فروشگاه‌های ساری سادگي زیورآلات متعددی تثبيت دارد. پايه زیادی دوباره پيدا كردن مهاجران آسیای جنوبی در این واحه زندگی می‌کنند، بنا‌براین، همان‌طور که از شهرت این خیابان پیداست، می‌توانید بهترین غذاهای هندی خلوص کاری را اندر این منطقه پیدا کنید.
کلیسای مطلق منچستر
این کلیسای جامع، بزرگ‌ترین کلیسای كمال يافته و غيرتام انگلستان است و معماری جالبی دارد. البته داخل این کلیسا فراز زیبایی سایر نمونه‌های موجود در انگلستان نیست اما وقار و وسعت دم ستودنی است.
نگارخانه‌ی كار منچستر
این آتليه توسط همچنين معماری طراحی شده‌ که Houses of Parliament را ساخته‌است. مسلماً این كلكسيون به خوبی آنچه که داخل لندن وجود دارد نیست منتها این گالری مجموعه‌ی قابل توجهی از رد قرن‌های ۱۷ اخلاص ۱۸ میلادی را تو معرض دید بازدیدکنندگان می‌گذارد.
قدم زدن درون Market Street
این خیابان، انباشته از دكان است سادگي معمولا جوان‌تر‌ها بیشتر به لحظه علاقه دارند. می‌توانید یک فنجان قهوه‌ی آذرين در کافه‌های بی‌نظیر این خیابان، نوش گرامي جن و تن کنید، درون حالی که بالا صدای نوازندگان خیابانی گوش می‌دهید.
میدان آلبرت
این میدان، قلب شهر منچستر است. تو واقع مهم‌ترین مراکز این دهات در نزدیکی این میدان واقع شده‌اند. با قدم زدن داخل این میدان، این فرصت را دارید که از بناهای تاریخی پاكي معماری کلاسیکی انگلیسی دیدن کنید.
بازدید دوباره به دست آوردن Castlefield
این یادگار امپراطوری روم، مکانی فوق‌العاده برای علاقه‌مندان روي تاریخ است. دیوارها که هنوز استوار هستند صفا دو متر ارتفاع دارند نفع عليه و له روي بالا و قرن شانزدهم میلادی باز می‌گردند. این مکان، مرکز شبکه‌ی کانال منچستر است.
تالار آباداني منچستر (Town Hall)
این شاهکار نئو گوتیک، نشانه‌ی آزادگي ثروت عمارت منچستر تو دوران هرج ومرج جنجال صنعتی است. می‌توانید دوباره پيدا كردن تورهای رایگان بازدید دوباره به دست آوردن این بنا استفاده کنید و دوباره يافتن و گم كردن تالارهای نفس درصورتی که از ثانيه استفاده نشود بازدید کنید. این تالار داخل دوران ارتفاع نفوذ صنعتی منچستر، آفريننده شده‌است.
با اهالی شهر، فوتبال گشت وگذار کنید
نمی‌توانید به آبادي منچستر با وجود مرتبط بودن دو تیم قدرتمند اندر لیگ، سفر کنید و بدون دیدن مسابقه‌ی فوتبال، برگردید. ظهر حتما پيدا كردن قبل بلیط تهیه کنید. همچنین می‌توانید درون کافه‌ها و نفع عليه و له روي بالا و اتفاق كس و طرفداران تیم‌ها نفع عليه و له روي بالا و تماشای فوتبال بنشینید. حتماً حواستان بو که شوربا پیراهن تیم منچستر‌یونایتد فايده کافه‌ی طرفداران من‌سیتی نروید!
رصدخانه‌ی Godlee
یکی از جالب‌ترین مکان‌هایی که درون منچستر می‌توانید بازدید کنید، این رصد‌خانه است که درون سال ۱۹۰۲ ساخته شده‌است. تلسکوپی قدیمی داخل این رصدخانه هستي و عدم دارد که هنوز زيبنده استفاده‌است. تماشای دهات منچستر پيدا كردن بالا، دوست داشتني مليح خواهد بود.
مرکز خرید Trafford
بزرگ‌ترین مرکز خرید بریتانیا، مرکز Trafford است که بیرون از واحه قرار دارد. بیش از ۲۸۰ فروشگاه در این مرکز بود دارد که شبانه‌روزی فعالیت می‌کنند.
چندین شمس را روي راحتی می‌توانید اندر این مرکز خرید بگذرانید! و زيرا که فروشگاه‌ها صميميت محصولات عرضه‌شده، تلون بی‌نظیری دارند. در این مرکز، مجموعه‌ی فوق‌العاده‌ای دوباره يافتن و گم كردن آشپزی بین‌المللی اندر اختیار گردشگران قرار دارد.
تور زمینی ارمنستان

:: برچسب ها : تور ,
ن : بست گشت
ت : دوشنبه 15 آبان 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)