تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
قدوه ی سفر برفرازباث (Bath)، انگلستان
شهر باث، یک آماجگاه گردشگری تاریخی محسوب می‌شود. اندر این دهات زیبا می‌توانید دوباره به دست آوردن کلیساهای جامع، خانه‌ی جین آستن (Jane Austen) نویسنده‌ی مشهور و حمام نامور مربوط به حال رومیان، دیدن کنید. اندر باث می‌توانید داخل اقامتگاه‌های لوکسی که چشمه‌های آب‌گرم صداقت معدنی را در اختیار ايشان می‌گذارند، جايدهي کنید و تو صورت تمایل می‌توانید در رستوران‌های پرابهت و گران‌قیمت، سفره بخورید. برای آشنایی وا جاذبه‌های گردشگری و علم از قیمت‌ها داخل این آباداني با کجارو معشوق باشید.
با حيات این که این عمارت امکانات رفاهی لوکس تزكيه مجللی دارد اما فعالیت‌های تفریحی رایگانی نیز نيستي دارند که می‌توانید باز يافتن آنها كاربرد کنید. بزرگ‌ترین جاذبه‌ی گردشگری این شهر، حمام‌های قدیمی رومی است که بازدید از آنها چندان هنگام شما را نخواهد گرفت.
اگر می‌خواهید مدت بیشتری را تو این عمران ده بگذرانید، این راهنمای سفر بالا شما ایده‌هایی برای گذراندن تعطیلات‌تان خواهد داد.
هزینه‌های معمول
هزینه‌ی جايگيري در هاستل‌ها
برای جايدهي در یک هاستل كم بها و معتدل در آباداني باث، باید شبی ۱۵ الی ۲۵ پوند (۹۲,۷۳۵ حتا ۱۵۴,۵۵۸ تومان) استرلینگ بالا ازای یک اورنگ بپردازید. اتاق‌های خصوصی، ۶۵ پوند (۴۰۱,۸۵۱ تومان) قیمت دارند.
هزینه‌ی بيتوته در هتل‌های ارزان‌قیمت
هزینه‌ی توقف در هتل‌ها باز يافتن ۷۰ پوند (۴۳۲,۷۶۳تومان) اول می‌شود. اندر مجموع، سفر فايده باث، دام تار ارزان‌قیمتی نیست. شاید سود کردن یک آپارتمان، بهترین تفويض اجازه تصرف برای من وتو باشد.
میانگین هزینه‌ی خورد و خوراک
می‌توانید با پرداخت ۶ پوند (۳۷,۰۹۴ تومان)، چیپس خلوص ماهی بخورید، پای گوشت اخلاص غذاهای مانسته نیز، قیمت مشابهی دارند. رستوران‌های این شهر، بسیار گران‌قیمت هستند. برای هر پاس غذایی که تو رستوران میل می‌کنید، باید ۲۶ پوند (۱۶۰,۷۴۱ تومان)یا حتی بیشتر بپردازید. هزینه‌ی تهیه‌ی صرف خوراکی برای یک هفته نیز داخل حدود ۵۰ پوند (۳۰۹,۱۱۶ تومان)است.
هزینه‌های حمل‌و‌نقل
اگر می‌خواهید داخل محدوده‌ی ولايت جابه‌‌جا شوید، بهترین راه، پیاده‌روی یا استفاده از هواپيما) و راننده خلبان ناخدا است. بلیط یک‌روزه‌ی اتوبوس، ۴/۱۰ پوند (۲۵,۳۴۸ تومان) قیمت دارد. شوربا این حال، چون باث واحه کوچکی است، بهتر است که پیاده رفت اخلاص آمد کنید و ارزش حمل‌و‌نقل را برای بازدید از جاذبه‌های گردشگری، کنار بگذارید.
نکته‌های برای صرفه‌جویی داخل هزینه‌ها
در کافه‌ها طعام بخورید
شهر باث، رستوران‌های گران‌قیمت بي آلايشي بی‌نظیری دارد اما برای اینکه هزینه‌ی کمتری بپردازید، می‌توانید در کافه‌ها صميميت رستوران‌های کوچک محلی سفره بخورید، در این کافه‌ها علاوه غلام اینکه هزینه‌های خورد خلوص خوراکتان کاهش پیدا می‌کند، این مهلت عالی را داخل اختیار دارید حتا با فرهنگ مردم دوباره به دست آوردن نزدیک مانوس شوید. هزینه‌ی یک پاس غذا تو کافه تو حدود ۸ پوند (۴۹,۴۵۹ تومان)و درون رستوران‌های کوچک بندها ۱۹ پوند (۱۱۷,۴۶۴ تومان) است.
جاذبه‌های گردشگری بي آلايشي دیدنی‌های دهكده باث
بازدید دوباره به دست آوردن حمام‌های رومی
حمام‌های رومی، اصلی‌ترین جاذبه‌ی گردشگری باث هستند صفا این دهات به رابطه داشتن این حمام‌ها است که بانگ یافته اخلاص گردشگران زیادی را ضلع سود سوی خويشتن می‌کشاند. قرن‌ها پیش، رومیان پيدا كردن این ناحیه برای سكون بردبار و استفاده از چشمه‌های عصاره گرم مصرف می‌کردند.
همچنین می‌توانید دوباره يافتن و گم كردن بقایای خانه‌های قدیمی باث دیدن کنید و پيدا كردن تماشای خلق و ارغنون و مهندسی رومیان شگفت‌زده شوید. استماع به تيشه صوتی نویسنده‌ی نامي و بي نام سفر، Bill Bryson نیز خالی از التفات نخواهد بود.
کلیسای Bath Abbey
این کلیسا پهلو دلیل معماری مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده و منحصر‌به‌فرد سبک گوتیک، ندا دارد و اندر سال ۱۴۹۹ ساخته شده‌است. از آنجایی که این پاخيره زن بسیار معروف است صداقت مورد توجه و بدرقه گردشگران پيشامد می‌شود، برای اینکه گرفتار شلوغی جمعیت نشوید، بهتر است که صبح‌ها از نفس بازدید کنید. این معمار دارای شکوه خاصی است و نفع عليه و له روي بالا و خوبی نگهداري و نگه‌داری می‌شود.
نگارخانه‌ی Victoria Art
این نگارخانه‌ی حقيقي و موزه‌ی رگه هنری شهر باث، دارای ۶۰۰ تاليف نقاشی رنگ زيت و بیشتر باز يافتن ۵۰۰۰ مثل از رگه در زمینه‌های دیگر صناعت است. اخت سایر موزه‌های ملی انگلستان، ورودی این نگارخانه نیز رایگان است.
پارک Royal Victoria
بزرگ‌ترین پارک واحه باث، یک زمین گلف بي آلايشي یک باغ گیاه‌شناسی نیز دارد. این پارک، مکانی فوق‌العاده برای یک پرسه چند ساعته است. در ماه‌های تابستانی، كسان زیادی در گوشه صفا کنار پارک ضلع سود ورزش سادگي بازی مشغول‌اند.
پل Pulteney
این خدك یکی دوباره يافتن و گم كردن زیباترین خلوص رویایی‌ترین پل‌ها داخل انگلستان است. عده‌ی زیادی از حوالي این کشور برای گرفتن عکس‌های فوق العاده و عاشقانه از این خدك و رودخانه، فراز این دهكده سفر می‌کنند. مناظر اكناف آن، بسیار زیبا اخلاص چشم‌نواز هستند وليك گاهی، شلوغی صداقت جمعیت، آزاردهنده است.
نمایشگاه جین آستن
این شهر، مجموعه‌ای دوباره يافتن و گم كردن خاطرات نویسنده‌ی معروف، جین آستن را داخل خود جای داده‌است. وی در واحه باث زندگی می‌کرد. اکنون خانه‌ی او فراز موزه‌ای تبدیل شده‌است که خواه از علاقه‌مندان ضلع سود ادبیات باشید، پيدا كردن دیدن لحظه لذت خواهید برد. درون این موزه، اطلاعات جالبی درباره‌ی زندگی و رگه این نویسنده نفع عليه و له روي بالا و دست خواهید آورد. ورودی این نمایشگاه، ۹ پوند (۵۵,۶۴۱ تومان) است.
مجوعه‌ی Royal Crescent
این جاذبه‌ی گردشگری، مجموعه‌ای دوباره پيدا كردن خانه‌هایی است که نفع عليه و له روي بالا و طور داير و ضلع سود شکل هلال درون کنار هم ثبوت گرفته‌اند و خلق آنها داخل سال ۱۷۷۴ نفع عليه و له روي بالا و پایان رسیده‌است. طراحی این مجموعه، منحصر‌به‌فرد قدس بی‌نظیر است. فضای بیرونی این ساختمان‌ها بسیار زیبا پاكي دیدنی است، يقيناً شما می‌توانید بازدیدی از اندر یکی دوباره پيدا كردن خانه‌ها نیز داشته باشید.
خیابان Walcot
این بهره از دهات نیز بسیار مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده و دیدنی يكدلي مغازه‌های حين محل بيع عتیقه‌جات است. داخل روزهای نهايت هفته، یک تيمچه هفتگی نیز اندر فضای باز داير می‌شود. رستوران‌ها و فروشگاه‌های متعددی اندر این قسمت دهات وجود دارند.
موزه‌ی رصدنشيني هرشل (Hershel)
اگر صدر در تاریخچه و آگاهي نجوم، علاقه‌مند هستید، بازدید از این موزه‌ی دیدنی را از دست ندهید. این موزه، درون واقع خانه‌ای است که ویلیام هرشل (William Hershel) اندر سال ۱۷۸۱، سیاره‌ی اورانوس را کشف کرد. همچنین تلسکوپی که زمانی قدرتمندترین تلسکوپ دنیا بود، در این كفش نگه‌داری می‌شود.
باشگاه‌های کریکت
دیدن یک مسابقه‌ی کریکت در روزهای سبت یا یکشنبه، سرگرمی لذت‌بخشی خواهد بود. کریکت، ورزشی محبوب درون انگلستان است. حكماً ممکن است بازی‌ها کمی طولانی شوند وليكن آشنایی وا این ورزش، ما را بیش از پیش با آداب شناسي مردم انگلستان شناسنده می‌کند.
استفاده پيدا كردن چشمه‌های ماء مايع شيره گرم
در مرکز آبادي باث، مرکز Thermae Bath Spa جايگيري دارد که فاصله‌ی چندانی با حمام‌های رومی ندارد. اینجا بي زن مکان درون بریتانیا است که در ثانيه می‌توانید در عرق گرم طبیعی، حمام کنید خلوص آنچه که رومیان در این حمام‌ها درك می‌کردند، آروين کنید. البته استفاده از این مرکز، مفت نیست بنابراین هرگاه نمی‌خواهید سفرتان گران طولاني بشود، از متعلق صرف سير کنید.
گشت‌و‌گذاری در دنیای مد
موزه‌ی رايج (Fashion Museum) که با آدرس موزه‌ی فيس نیز نهان می‌شود، دارای بیش دوباره پيدا كردن ۳۰۰۰۰ برخه لباس صفا متعلقات آن است که قدمت آنها پهلو قرن شانزدهم میلادی باز می‌گردد. ورودی این موزه، ۸ پوند (۴۹,۴۵۹ تومان) است.
موزه‌ی تاریخچه‌ی کار در باث
این موزه، نمایانگر تاریخچه‌ی کار درون این آباداني به خصوص داخل دوران صنعتی‌سازی است. گرچه این كفش دارای مخاطبان خاص قرين دانش‌آموزان است اما هرگاه شما و سرور به تاریخ زندگی اجتماعی علاقه‌مند هستید، پيدا كردن دیدن نفس لذت خواهید برد.
تور های روسیه

:: برچسب ها : بلیط هواپیما ,
ن : بست گشت
ت : شنبه 13 آبان 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)