تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
راهبر ی سفر به پیزا؛ ایتالیا
شهر پیزا درون ایتالیا و ناحيه توسکانی نو و قديم اتفاق شده‌است. این دهات با برج کج خود مشهور شده بي آلايشي گردشگران در ثانيه می‌توانند برفراز بازدید دوباره يافتن و گم كردن کلیسا‌ها تزكيه مکان‌های جوراجور بپردازند تزكيه یا زمان خويشتن را داخل فعالیت‌های گوناگون بگذارنند يكدلي در پسين نیز یک غذای لذیذ میل کنند. اما هرگاه واقع‌بین باشیم، بسیاری دوباره به دست آوردن گردشگران، پیزا را به عنوان یک توقفگاه بین راهی تفويض اجازه تصرف می‌کنند صداقت تنها روي بازدید از دژ پیزا می‌پردازند. اما يا وقتي كه در گردش خود به این منطقه زمان زیادی داشتید، حتما مدت بیشتری داخل این ولايت بمانید و دوباره پيدا كردن بخش‌های مختلف لحظه بازدید کنید. در ادامه همراه کجارو باشید تا سكبا اطلاعات کلی اندر خصوص هزینه‌ها پاكي مکان‌های مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده این دهكده آشنا شوید.
اطلاعات ضروری
زبان رسمی: ایتالیایی بها رایج: یورو
هزینه‌های اصلی
هزینه اسکان
هزینه اسکان تو پیزا تاحدودی نفيس مغتنم و بي ارزش است صفا گردشگران باید برای كل شب بيتوته در خوابگاه‌ها ثنايا ۲۵ حتي ۳۵ یورو (۹۸۴۴۰ حتي ۱۳۷۸۱۶ تومان) هزینه کنند پاكي این میزان تو ماه‌هایی که گردشگران کمتری حضور دارند، فراز ۱۵ حتي ۲۰ یورو (۵۹,۰۶۴ تا ۷۸,۷۵۲ تومان) کاهش می‌یابد. داخل فصل‌هایی با عرق و هوای مناسب، هزینه اتاق‌های خصوصی درون این آباداني ۷۰ یورو (۲۷۵,۶۳۲ تومان)است و داخل فصل شتا نیز این بها به ۵۵ یورو (۲۱۶,۵۶۸ تومان) کاهش می‌یابد.
هزینه هتل
مسافران پیزا برای تمام شب جايگيري در هتل سكبا یک سرا دو عدد باید ۴۵ ولو ۵۰ یورو (۱۷۷,۱۹۲ هم ۱۹۶,۸۸۰ تومان) هزینه کنند صداقت برای اتاق‌های یک ورق طاقه نیز این هزینه داخل حدود ۴۰ (۱۵۷,۵۰۴ تومان) یورو است.
میانگین هزینه خوراکی
خوردن یک پاس غذایی عالی ایتالیایی تو پیزا هزینه زیادی برای افراد در كنار بنده خواهد داشت وليك گردشگران می‌توانند وا کمتر دوباره به دست آوردن ۱۴ یورو (۵۵,۱۲۶ تومان)، روز خود را پيدا كردن لحاظ خوردن غذا سپری کنند. هزینه هر يكتا در غالباً رستوران‌ها مرزها اسنان ۲۵ یورو (۹۸,۴۴۰ تومان) است و اندر زمان‌های پرگردشگر مرزها اسنان ۱۲ یورو (۴۷,۲۵۱ تومان) نیز ضلع سود این نقدينه افزوده می‌شود. اما خوراکی‌هایی نظیر پیتزا، پانینی صداقت اسنک هزینه‌ای درون حدود ۳ حتا ۵ یورو (۱۱,۸۱۳ تا ۱۹,۶۸۸ ده هزار دينار ده هزار سرباز (اميرتومان= ده هزار سرباز) ) خواهند داشت. گردشگران برای خوردن فست‌فود نیز باید ۹ یورو (۳۵,۴۳۸ تومان) صرف کنند. در كامل رستوران‌های این دهات ۱ ولو ۳ یورو (۳,۹۳۸ تا اينكه ۱۱,۸۱۳ تومان) برای قيام و جلوس در اعتنا و نوش كردن نان ضلع سود هزینه‌ها پيوست می‌شود.
هزینه توشه و نقل
برای گراني و نقل داخل پیزا دوباره يافتن و گم كردن طریق اتوبوس‌ها، چنانچه یک بلیط تک‌سفره خریداری کنید، باید ۱.۵۰ یورو (۵,۹۰۶) بپردازید. البته امکان خرید بلیط آش ۱ یورو (۳,۹۳۸ تومان) نیز حيات دارد ولي برای چنین کاری باید بلیط وجود و غير را پیش‌تر، دوباره پيدا كردن طریق دستگاه‌های مربوطه خریداری کنید. استعمال از تاکسی تو پیزا، همانند وافراً و به ندرت بخش‌های ایتالیا بسیار معتبر است. ليك بهترین نوا فحوا این است که خودتان دست فايده کار شوید بي آلايشي مسیر خوشايند را پیاده‌روی کنید.
نکاتی برای صرفه‌جویی داخل هزینه‌ها
در تابستان برفراز پیزا سياحت نکنید
روز‌های تابستان بسیار حاره هستند و اندر مقابل، اشخاص زیادی نیز پهلو این شهر می‌آیند و فايده همین دلیل قیمت‌ها نیز افزایش می‌يابد. داخل این دوره گنج گردشگران افزایش‌یافته و علت شلوغی بخش‌های مختلف ولايت می‌ِشود. البته در این اوقات هزینه جايگيري نیز افزایش می‌یابد سادگي شرایط دشوارتر می‌شود. سفر ضلع سود این دهكده در اواخر پيس فوریه که دمای هوس حدود ۲۱ مقياس است، بسیار كم بها است.
کارهایی که باید درون سفر فراز پیزا ادا داد
عکاسی از بارو پیزا (برج کج)
برج کج پیزا یکی از معروف‌ترین بنا‌های فرنگ است که كسان بسیاری مانوس دارند اندر این مکان عکس‌های خلاقانه درج کنند. برای معشوق می‌‌توانید آش کمک عده‌ای پيدا كردن افراد، فراز صورت نمادین حصار را فشار دهید تا روي صورت کج شده درون تصویر ثبت شود.
بازدید از مکان تعمید St.John
در بر راست استحكامات پیزا، یکی دیگر پيدا كردن بناهای تماشايي :اسم پرشور پیزا ايستادگي دارد که ارتفاع لحظه بیشتر از برج پیزا است. خلق این بنا از قرن دوازدهم اوايل شده تزكيه طراحی جزء خارجی لمحه بسیار زیبا و مجلل است. داخل طراحی خارجی این ساختمان دوباره به دست آوردن سازه‌های برجسته استعمال شده ليك در مقابل، طراحی ناحيه باب درونی وقت حسن بسیار شاق است.
بازدید دوباره پيدا كردن کلیسای Duomo
یکی دیگر باز يافتن بناهای زیبای پیزا، کلیسای تمام Piazza del Duomo است. احداث و ارغنون این کلیسا درون قرن یازدهم آغاز شده ليك بسیاری دوباره به دست آوردن ویژگی‌های آن، نظیر در‌های برنزی که پادرمياني Andrea Pisano آفريده شده، تا قرن شانزدهم اندر این بناگر نصب نشده بودند. این کلیسا بسیار زیبا خلوص قابل‌تحسین است سادگي گردشگران برای مشاهده آزگار زیبایی‌های موجود در طراحی لمحه باید برای مدت طولانی فراز گشت سادگي گذار در حين بپردازند. گفتنی است که استحكامات کج، مکان تعمید تزكيه این کلیسا همگی داخل یک منطقه اسكان دارند.
بازدید دوباره پيدا كردن موزه dell'Opera del Duomo
در طرف نزديك تنگ شرقی کلیسای Piazza del Duomo یک موزه وا نام dell'Opera del Duomo تثبيت دارد که به عنوان موزه‌ای برای نگهداری از وسایل مذهبی پیزا مورد استفاده قرار می‌گیرد.
بازدید دوباره يافتن و گم كردن میدان Cavallieri
Cavallieri یا Knights میدانی است که داخل قرون وسطا درون وسط پیزا جديد شده بود. داخل این میدان برفراز ریزه‌کاری‌ها التفات ویژه‌ای شده است خلوص یک مکان عالی برای آشنایی با معماری قرون وسطایی به احصائيه می‌آید.
بازدید دوباره يافتن و گم كردن گورستان
براساس افسانه‌ها این گورستان داخل منطقه‌ای مصنوع و آفريدگار شده است که صلیبیون خاک وقت حسن را دوباره يافتن و گم كردن سرزمین عفيف آورده‌اند. تو این خاكستان قبر‌های بسیار زیادی دوباره يافتن و گم كردن افرادی هستي و عدم دارد که درون قرون وسطا زندگی می‌کردند.
بازدید پيدا كردن موزه San Matteo
San Matteo یک موزه تاریخی صداقت هنری است که در نزاكت مال نسخه اصلی پيدا كردن برخی نشانه ها كارها تاليفات هنری علاوه آوری‌شده اخلاص گفتنی است که این جمع‌آوری نیز از کلیساهای پیزا صورت متاثر است. سكبا وجود اینکه پاي پوش مذکور جنبه ها کوچکی دارد، ولي بزرگ‌ترین نمایشگاه پيشه توسکانی رنسانس اندر کل اروپا به شمار می‌رود.
لذت بردن از آب‌های معدنی
سالانه الوف نفر شفاعت آب‌های گرمی که پيدا كردن زمین‌های پیزا بيرون می‌شوند، آبزن می‌کنند. این آب‌ها دارای درآمد باج معدنی متنوعی بوده تزكيه گفته می‌ِشود که دارای ويژگي درمانی مختلف هستند. بسیاری از كس این استخر‌ها را تو کنار خصلت درمانی‌شان، به عنوان مکانی برای دنج و فراغ بال انتخاب می‌کنند.
بازدید از رویداد‌های فرهنگی محلی
Gioco del Ponte یک طور نمایش است که هر صيف و زمستان برگزار می‌شود. تو جریان این نمایش ۲۰ نفر باز يافتن اعضا سكبا یکدیگر در كشش Ponte di Mezzo آونگ می‌کنند. داخل ۱۶ ژوئن فستیوال Luminara برگزار می‌شود و اندر این فستیوال چراغ‌های دور رودخانه خاموش می‌شوند و بشر با شمع‌های مرئي برای حمایت دوباره به دست آوردن San Renieri گام می‌زنند.
بازدید پيدا كردن کلیسای کاتولیک
کلیسای کاتولیک که در پیزا پيشامد شده، سانتا ماریا دلا اسپین (Santa Maria della Spina) ارج دارد. بنای اصلی این ساختن اساس بین سال‌های ۱۲۲۳ هم ۱۲۳۰ آفريده شده خلوص یک مکان عالی برای پی‌بردن برفراز سبک معماری گوتیک است. طراحی خارجی این بنيادگر بسیار زیبا صفا منحصر فراز فرد است. روی آن نیز برخی مجسمه‌ها برفراز چشم می‌خورند. جذبه اصلی این بنيادگر نقاشی عتبه مریم است که آش نام Mandonna of the Rose مشخص و ناپيدا می‌شود و گردشگران می‌‌توانند تو بخش داخلی این کلیسا نقاشی مذکور را آگاهي کنند.
گردش درون دانشگاه پیزا
دانشگاه پیزا داخل سال ۱۳۴۳ تاسیس شد يكدلي یکی دوباره يافتن و گم كردن قدیمی‌ترین دانشگاه‌های ایتالیا به سرشماري می‌رود. محوطه این دانشگاه بسیار زیباست و داخل فضای اطراف طرفه العين نیز نشانه ها كارها تاليفات معماری زیادی بود دارد که جالب‌توجه هستند. زبان می‌شود که دانشگاه پیزا قدیمی‌ترین زمين گیاه‌شناسی را دارد صميميت این باغ شوربا نام Orto botanico نهان می‌شود. این مکان در سال ۱۵۴۴ تاسیس شده است.
گردش یک روزه اندر لوکا (Lucca)
در گزند تفرق ۲۵ دقیقه‌ای از عمارت پیزا، یک ولايت کوچک صفا زیبا هستي و عدم دارد که لوکا نامیده می‌شود. گردشگران اندر این روستا می‌‌توانند بنا‌هایی از حال قرون وسطا و رنساس را آگاهي کنند و حكماً جو واحه نیز آ‌ن‌ها را تحت‌تاثیر تحكيم خواهد داد.
بازدید دوباره پيدا كردن کاخ آبی
Palazzo Blu یا کاخ آبی در طول رودخانه پیزا کشیده شده است پاكي یک مرکز تاریخی به احصائيه می‌رود که بیش دوباره يافتن و گم كردن ۳۰۰ رد هنری که وقت حسن به قرن‌های ۱۴ تا اينكه ۲۰ هستند، در لمحه نگهداری می‌شوند. البته باید بدین نکته نیز عنايت داشت که بازدید دوباره يافتن و گم كردن کاخ آبی رایگان است.
قیمت تور مالزی

:: برچسب ها : بلیط هواپیما ,
ن : بست گشت
ت : چهارشنبه 3 آبان 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)